MCR03EZPFX3091
MCR03EZPFX3091
Part Number:
MCR03EZPFX3091
Opis:
RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusz danych:
MCR03EZPFX3091.pdf
Wprowadzenie
Kupować MCR03EZPFX3091 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0603
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:MCR
Oporność (Ohm):3.09k
Moc (W):0.1W, 1/10W