Kupować MCP8063-E/MD z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2 V ~ 14 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 2 V ~ 14 V |
| Technologia: | DMOS |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-DFN-EP (4x4) |
| Krok Rozdzielczość: | - |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (3) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Typ silnika - stepper: | - |
| Typ silnika - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | MCP8063-E/MD |
| Berło: | PWM |
| Funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Rozszerzony opis: | Motor Driver DMOS PWM 8-DFN-EP (4x4) |
| Opis: | IC MOTOR DRIVER PWM 8DFN |
| Obecny - Wyjście: | 1.5A |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |