MBR10200CS2-G1
Part Number:
MBR10200CS2-G1
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Arkusz danych:
MBR10200CS2-G1.pdf
Wprowadzenie
Kupować MBR10200CS2-G1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:950mV @ 5A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):200V
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-263-2
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:5 Weeks
Numer części producenta:MBR10200CS2-G1
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:150µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):5A