MBA02040C5768FCT00
MBA02040C5768FCT00
Part Number:
MBA02040C5768FCT00
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
RES 5.76 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusz danych:
MBA02040C5768FCT00.pdf
Wprowadzenie
Kupować MBA02040C5768FCT00 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Seria:MBA/SMA 0204 - Professional
Oporność (Ohm):5.76
Moc (W):0.4W
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Axial
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:MBA02040C5768FCT00
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:5.76 Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Thin Film
Opis:RES 5.76 OHM 0.4W 1% AXIAL