Kupować MAX6934AQH+D z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 8 V ~ 76 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Inne nazwy: | MAX6934AQHD |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | MAX6934AQH+D |
| Berło: | 4-Wire Serial |
| Rodzaj wyświetlacza: | Vacuum Fluorescent (VF) |
| Cyfry lub znaki: | - |
| Opis: | IC DRVR VFD TUBE SRL 44PLCC |
| Obecny - Dostawa: | 2mA |
| Konfiguracja: | - |
| Email: | [email protected] |