MAX6071ANT25+T
Part Number:
MAX6071ANT25+T
Opis:
IC VREF SERIES 2.5V 6WLP
Arkusz danych:
MAX6071ANT25+T.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAX6071ANT25+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):2.5V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście:2.8 V ~ 5.5 V
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:6ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:6-WLP (1.42x0.78)
Seria:-
Typ referencyjny:Series
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-XFBGA
Typ wyjścia:Fixed
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz:6µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz:4.8µVp-p
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:MAX6071ANT25+T
Rozszerzony opis:Series Voltage Reference IC ±1% 10mA 6-WLP (1.42x0.78)
Opis:IC VREF SERIES 2.5V 6WLP
Obecny - Dostawa:300µA
Obecny - Wyjście:10mA