MAX1947ETA18+
Part Number:
MAX1947ETA18+
Opis:
IC REG BST 1.8V 273MA SYNC 8TDFN
Arkusz danych:
MAX1947ETA18+.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAX1947ETA18+ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):1.8V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):0.7V
Napięcie - wejściowa (maks):3.6V
topologia:Boost
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:8-TDFN-EP (3x3)
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:8-WDFN Exposed Pad
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAX1947ETA18+
Funkcjonować:Step-Up
Częstotliwość - Przełączanie:Up to 2MHz
Rozszerzony opis:Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 273mA 8-WDFN Exposed Pad
Opis:IC REG BST 1.8V 273MA SYNC 8TDFN
Obecny - Wyjście:273mA