Kupować MAX1793EUE33+ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 3.3V, 1.25 V ~ 5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TSSOP-EP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed or Adjustable |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | MAX1793EUE33+ |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 3.3V, 1.25 V ~ 5 V 1A 16-TSSOP-EP |
| Opis: | IC REG LDO 3.3V/ADJ 1A 16TSSOP |
| Obecny - Wyjście: | 1A |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |