MAX14803CCM+T
Part Number:
MAX14803CCM+T
Producent:
Maxim Integrated
Opis:
IC SWITCH SPST 48LQFP
Arkusz danych:
1.MAX14803CCM+T.pdf2.MAX14803CCM+T.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAX14803CCM+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +):40 V ~ 250 V
Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±):±160
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.):3.5µs, 3.5µs
Przełącznik:SPST - NO
Dostawca urządzeń Pakiet:48-LQFP (7x7)
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:48-LQFP
Inne nazwy:MAX14803CCM+T-ND
MAX14803CCM+TTR
temperatura robocza:0°C ~ 70°C (TA)
Oporność na terenie (maks.):48 Ohm
Liczba obwodów:16
Obwód multipleksera / demultipleksera:1:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:MAX14803CCM+T
Rozszerzony opis:16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP (7x7)
Opis:IC SWITCH SPST 48LQFP
Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.):2µA
Przesłuchy:-80dB @ 5MHz
Wtrysk ładowania:820pC
Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon):2.4 Ohm
Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)):11pF
3dB Pasmo:20MHz