MAP5KE160CA
MAP5KE160CA
Part Number:
MAP5KE160CA
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 160VWM 259VC DO41
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17582 Pieces
Arkusz danych:
MAP5KE160CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAP5KE160CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):160V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:259V
Napięcie - podziały (min):178V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-4335
1086-4335-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAP5KE160CA
Opis:TVS DIODE 160VWM 259VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):1.9A