MAL225639222E3
MAL225639222E3
Part Number:
MAL225639222E3
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Arkusz danych:
MAL225639222E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL225639222E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:256 PMG-SI
tętnienia prądu:2.15A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:4658PHBK
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:MAL225639222E3
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 121 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):121 mOhm
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Pojemność:2200µF