MAL215943221E3
MAL215943221E3
Part Number:
MAL215943221E3
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.MAL215943221E3.pdf2.MAL215943221E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL215943221E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:159 PUL-SI
tętnienia prądu:1A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:4355PHBK
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:MAL215943221E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:700 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 540 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):540 mOhm
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Pojemność:220µF