MAL215723561E3
MAL215723561E3
Part Number:
MAL215723561E3
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
1.MAL215723561E3.pdf2.MAL215723561E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL215723561E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:157 PUM-SI
tętnienia prądu:2.12A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL215723561E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:310 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 425 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):425 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Pojemność:560µF