MAL214655682E3
MAL214655682E3
Part Number:
MAL214655682E3
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214655682E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214655682E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, 146 RTI
tętnienia prądu:3.1A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:4471PHBK
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MAL214655682E3
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:22 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:6800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:6800µF