MAL213630471E3
Part Number:
MAL213630471E3
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
MAL213630471E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL213630471E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:136 RVI
tętnienia prądu:650mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MAL213630471E3
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:48 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:470µF