MAL212384151
MAL212384151
Part Number:
MAL212384151
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19194 Pieces
Arkusz danych:
MAL212384151.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL212384151 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm)
Seria:123 SAL-A
tętnienia prądu:240mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Axial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL212384151
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:400 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.4 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.4 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Pojemność:150µF