MAL212320101E3
MAL212320101E3
Part Number:
MAL212320101E3
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Arkusz danych:
MAL212320101E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL212320101E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
Seria:123 SAL-A
tętnienia prądu:220mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL212320101E3
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:600 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:100µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 3.2 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):3.2 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Pojemność:100µF