MAL212019101E3
Part Number:
MAL212019101E3
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Arkusz danych:
MAL212019101E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL212019101E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm)
Seria:120 ATC
tętnienia prądu:1.14A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MAL212019101E3
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:381 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:100µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 389 mOhm 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):389 mOhm
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Pojemność:100µF