MAL211845332E3
Part Number:
MAL211845332E3
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL
Arkusz danych:
MAL211845332E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL211845332E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:118 AHT
tętnienia prądu:1.3A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL211845332E3
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:150 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.299" (33.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 165 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):165 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL
Pojemność:3300µF