MAL211815682E3
MAL211815682E3
Part Number:
MAL211815682E3
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V AXIAL
Arkusz danych:
MAL211815682E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL211815682E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm)
Seria:118 AHT
tętnienia prądu:1.79A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:2222 118 15682
4125PHBK
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MAL211815682E3
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:100 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:6800µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 88 mOhm 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):88 mOhm
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 16V AXIAL
Pojemność:6800µF