MAL210473472E3
Part Number:
MAL210473472E3
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Arkusz danych:
MAL210473472E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL210473472E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.559" Dia (65.00mm)
Seria:104 PHL-ST
tętnienia prądu:11.4A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL210473472E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.122" (28.50mm)
Impedancja:17 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.358" (110.70mm)
Rozszerzony opis:4700µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):28 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Pojemność:4700µF