MAL210232153E3
Part Number:
MAL210232153E3
Opis:
CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Arkusz danych:
MAL210232153E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL210232153E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.992" Dia (76.00mm)
Seria:102 PHR-ST
tętnienia prądu:24.1A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:MAL210232153E3
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.252" (31.80mm)
Impedancja:9 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):5.972" (151.70mm)
Rozszerzony opis:15000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):12 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Pojemność:15000µF