MAL209679102E3
MAL209679102E3
Part Number:
MAL209679102E3
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Arkusz danych:
1.MAL209679102E3.pdf2.MAL209679102E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL209679102E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.575" Dia (40.00mm)
Seria:096 PLL-4TSI
tętnienia prądu:5.6A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can - 5 Lead
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL209679102E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.787" (20.00mm)
Impedancja:169 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.134" (105.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 262 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):262 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Pojemność:1000µF