MAL205742471E3
MAL205742471E3
Part Number:
MAL205742471E3
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
1.MAL205742471E3.pdf2.MAL205742471E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL205742471E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:057 PSM-SI
tętnienia prądu:1.8A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:MAL205742471E3
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:230 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):310 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Pojemność:470µF