Kupować MAC08BT1G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 2V |
| triaka: | Logic - Sensitive Gate |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Inne nazwy: | MAC08BT1GOSTR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 45 Weeks |
| Numer części producenta: | MAC08BT1G |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 800mA Surface Mount SOT-223 |
| Opis: | TRIAC SENS GATE 200V 0.8A SOT223 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 800mA |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 8A @ 60Hz |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 5mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 10mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |