MA5KP90CA
MA5KP90CA
Part Number:
MA5KP90CA
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14142 Pieces
Arkusz danych:
MA5KP90CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MA5KP90CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):90V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:146V
Napięcie - podziały (min):100V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AR
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:5000W (5kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AR, Axial
Inne nazwy:1086-4033
1086-4033-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MA5KP90CA
Opis:TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):34A