MA5KP100CAE3
MA5KP100CAE3
Part Number:
MA5KP100CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15701 Pieces
Arkusz danych:
MA5KP100CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MA5KP100CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):100V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:162V
Napięcie - podziały (min):111V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AR
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:5000W (5kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AR, Axial
Inne nazwy:1086-3874
1086-3874-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MA5KP100CAE3
Opis:TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):31A