Kupować M27V322-100B1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 42-PDIP |
| Prędkość: | 100ns |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 42-DIP (0.600", 15.24mm) |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Typ pamięci: | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci: | 32Mb (2M x 16) |
| Format pamięci: | EPROM |
| Numer części producenta: | M27V322-100B1 |
| Berło: | Parallel |
| Opis: | IC OTP 32MBIT 100NS 42DIP |
| Email: | [email protected] |