Kupować LVR033K z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 21s |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Seria: | PolySwitch®, LVR |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 2.6 Ohm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 770 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | F74007-000 |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | LVR033K |
| Główny odstęp: | 0.200" (5.08mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.750" (19.00mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | POLYSWITCH PTC RESET 0.33A HOLD |
| Obecny - Trip (It): | 740mA |
| Obecny - Max: | 4.5A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 330mA |
| Zatwierdzenia: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |