LTR50UZPJ133
LTR50UZPJ133
Part Number:
LTR50UZPJ133
Opis:
RES SMD 13K OHM 1W 2010 WIDE
Arkusz danych:
LTR50UZPJ133.pdf
Wprowadzenie
Kupować LTR50UZPJ133 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:2010
Rozmiar / Wymiar:0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Seria:LTR
Oporność (Ohm):13k
Moc (W):1W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Wide 2010 (5025 Metric), 1020
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Numer części producenta:LTR50UZPJ133
Wysokość - Siedzą (Max):0.026" (0.65mm)
cechy:Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:13k Ohm ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Opis:RES SMD 13K OHM 1W 2010 WIDE