Kupować LTC3877IUK#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.6 V ~ 3.5 V, 0.6 V ~ 5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.5 V ~ 38 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 44-QFN (7x7) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 44-WFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC3877IUK#PBF |
| Rozszerzony opis: | - Controller, 6-bit VID Voltage Regulator IC 2 Output 44-QFN (7x7) |
| Opis: | IC CTLR DC/DC DDR DUAL |
| Aplikacje: | Controller, 6-bit VID |
| Email: | [email protected] |