Kupować LTC3618EFE#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | Adj to 0.6V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-TSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC3618EFE#TRPBF |
| Rozszerzony opis: | - Converter, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 24-TSSOP |
| Opis: | IC REG DUAL SYNC 3A BUCK 24TSSOP |
| Aplikacje: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |