Kupować LTC3521EUF#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 0.6V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 5.5V |
| Napięcie - Wejście (Min): | 1.8V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 5.5V |
| topologia: | Buck, Buck-Boost |
| synchroniczny prostownik: | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-QFN-EP (4x4) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC3521EUF#PBF |
| Funkcjonować: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 1.1MHz |
| Rozszerzony opis: | Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 3 Output 600mA, 1A 24-WFQFN Exposed Pad |
| Opis: | IC REG BUCK BOOST ADJ TRPL 24QFN |
| Obecny - Wyjście: | 600mA, 1A |
| Email: | [email protected] |