Kupować LTC1475CMS8-5#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 5V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | - |
| Napięcie - Wejście (Min): | 3V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 18V |
| topologia: | Buck, Buck-Boost, SEPIC |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive or Negative |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LTC1475CMS8-5#PBF |
| Funkcjonować: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | - |
| Rozszerzony opis: | Buck, Buck-Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 5V 1 Output 750mA (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Opis: | IC REG MULT CONFIG INV 5V 8MSOP |
| Obecny - Wyjście: | 750mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |