Kupować LT8390IUFD#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 60 V |
|---|---|
| topologia: | Buck-Boost |
| synchroniczny prostownik: | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-QFN (4x5) |
| Seria: | - |
| Interfejsy szeregowe: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| Fazy wyjściowe: | 1 |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LT8390IUFD#TRPBF |
| Funkcjonować: | Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 190kHz ~ 630kHz |
| Rozszerzony opis: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 28-QFN (4x5) |
| Cykl pracy (maks.): | 95% |
| Opis: | IC REG CTRLR BUCK/BOOST 28QFN |
| Funkcje sterowania: | Current Limit, Frequency Control, Soft Start |
| Synchronizacja zegara: | Yes |
| Email: | [email protected] |