Kupować LT3022EMSE#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.2 V ~ 9.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 0.9 V ~ 10 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.145V @ 1A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-MSOP-EP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT3022EMSE#TRPBF |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.2 V ~ 9.5 V 1A 16-MSOP-EP |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 1A 16MSOP |
| Obecny - Wyjście: | 1A |
| Obecny - Limit (Min): | 1.1A |
| Email: | [email protected] |