Kupować LT3015EDD-15#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | -15V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Down to -30V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.31V @ 1.5A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-DFN (3x3) |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Negative Fixed |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LT3015EDD-15#PBF |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed Output -15V 1.5A 8-DFN (3x3) |
| Opis: | IC REG LDO -15V 1.5A 8DFN |
| Obecny - Wyjście: | 1.5A |
| Obecny - Limit (Min): | 1.7A |
| Email: | [email protected] |