Kupować LT3009ESC8#TRMPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.6 V ~ 19.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.6 V ~ 20 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.28V @ 20mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SC-70-8 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Inne nazwy: | LT3009ESC8#TRMPBFDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT3009ESC8#TRMPBF |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 19.5 V 20mA SC-70-8 |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 20MA SC70-8 |
| Obecny - Wyjście: | 20mA |
| Obecny - Limit (Min): | 22mA |
| Email: | [email protected] |