Kupować LT1965IMS8E#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.2 V ~ 19.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.8 V ~ 20 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.31V @ 1.1A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP-EP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy: | LT1965IMS8EPBF |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT1965IMS8E#PBF |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.2 V ~ 19.5 V 1.1A 8-MSOP-EP |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 1.1A 8MSOP |
| Obecny - Wyjście: | 1.1A |
| Obecny - Limit (Min): | 1.2A |
| Email: | [email protected] |