LT1809IS6#TRPBF
LT1809IS6#TRPBF
Part Number:
LT1809IS6#TRPBF
Opis:
IC OPAMP GP 180MHZ RRO TSOT23-6
Arkusz danych:
LT1809IS6#TRPBF.pdf
Wprowadzenie
Kupować LT1809IS6#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V
Napięcie - Wejście offset:800µV
Dostawca urządzeń Pakiet:TSOT-23-6
Szybkość narastania:350 V/µs
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Typ wyjścia:Rail-to-Rail
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:4 Weeks
Numer części producenta:LT1809IS6#TRPBF
Zysk Bandwidth Product:180MHz
Rozszerzony opis:General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6
Opis:IC OPAMP GP 180MHZ RRO TSOT23-6
Obecny - Dostawa:15mA
Obecny - Wyjście / Channel:85mA
Obecny - diagonalna wejściowe:12.5µA
Amplifier Type:General Purpose
3dB Pasmo:320MHz