LT1739IFE#PBF
Part Number:
LT1739IFE#PBF
Opis:
IC AMP XDSL LINE DRV DUAL20TSSOP
Arkusz danych:
LT1739IFE#PBF.pdf
Wprowadzenie
Kupować LT1739IFE#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:5 V ~ 12 V
Rodzaj:Driver
Dostawca urządzeń Pakiet:20-TSSOP-EP
Seria:-
Protokół:xDSL
Opakowania:Tube
Package / Case:20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C