Kupować LT1308BCS8#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 1.22V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 34V |
| Napięcie - Wejście (Min): | 1V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 10V |
| topologia: | Boost, SEPIC |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SOIC |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT1308BCS8#TRPBF |
| Funkcjonować: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 600kHz |
| Rozszerzony opis: | Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.22V 1 Output 2A (Switch) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Opis: | IC REG BOOST SEPIC ADJ 2A 8SOIC |
| Obecny - Wyjście: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |