Kupować LT1082CQ#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 1.244V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 100V (Switch) |
| Napięcie - Wejście (Min): | 3V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 75V |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 5-DDPAK |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT1082CQ#PBF |
| Funkcjonować: | Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 12kHz ~ 60kHz |
| Rozszerzony opis: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable Adjustable 1.244V 1 Output 1.07A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Opis: | IC REG MULT CONFG INV ISO 5DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 1.07A (Switch) |
| Email: | [email protected] |