LT1009CZ#TRPBF
LT1009CZ#TRPBF
Part Number:
LT1009CZ#TRPBF
Producent:
L
Opis:
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Arkusz danych:
LT1009CZ#TRPBF.pdf
Wprowadzenie
Kupować LT1009CZ#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):2.5V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście:-
Tolerancja:±0.2%
Współczynnik temperaturowy:25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-92-3
Seria:-
Typ referencyjny:Shunt
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Typ wyjścia:Fixed
temperatura robocza:0°C ~ 70°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz:-
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:4 Weeks
Numer części producenta:LT1009CZ#TRPBF
Rozszerzony opis:Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3
Opis:IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Obecny - Dostawa:-
Obecny - Wyjście:10mA