LRMAM2512-R01FT4
LRMAM2512-R01FT4
Part Number:
LRMAM2512-R01FT4
Producent:
TT Electronics / Welwyn
Opis:
RES SMD 0.01 OHM 1% 2W 2512
Arkusz danych:
LRMAM2512-R01FT4.pdf
Wprowadzenie
Kupować LRMAM2512-R01FT4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:2512
Rozmiar / Wymiar:0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Seria:LRMA
Oporność (Ohm):0.01
Moc (W):2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2512 (6432 Metric)
Inne nazwy:985-1553-2
temperatura robocza:-55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LRMAM2512-R01FT4
Wysokość - Siedzą (Max):0.035" (0.90mm)
cechy:Automotive AEC-Q200, Current Sense
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.01 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
Opis:RES SMD 0.01 OHM 1% 2W 2512