LR250303SR
Part Number:
LR250303SR
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16408 Pieces
Arkusz danych:
LR250303SR.pdf
Wprowadzenie
Kupować LR250303SR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie:250V
Termination Style:Screw Terminal
Seria:-
Inne nazwy:LR25030-3SR
Orientacja:-
Liczba obwodów:3
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LR250303SR
Typ bezpiecznika:Holder
Typ bezpiecznika:Cartridge
Rozmiar bezpiecznika:0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Do użytku z / Podobne produkty:Class R
Rozszerzony opis:Fuse Holder 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Opis:FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
Aktualna ocena:30A