Kupować LP5907UVX-3.0/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 3V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Up to 5.5V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.12V @ 250mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-DSBGA |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-XFBGA, DSBGA |
| Inne nazwy: | 296-40379-2 LP5907UVX-3.0/NOPB-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 33 Weeks |
| Numer części producenta: | LP5907UVX-3.0/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3V 250mA 4-DSBGA |
| Opis: | IC REG LDO 3V 0.25A 4DSBGA |
| Obecny - Wyjście: | 250mA |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |