LP5907MFX-1.5/NOPB
Part Number:
LP5907MFX-1.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5
Arkusz danych:
LP5907MFX-1.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP5907MFX-1.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:2.2 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:296-40355-2
LP5907MFX-1.5/NOPB-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP5907MFX-1.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 250mA SOT-23
Opis:IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5
Obecny - Wyjście:250mA