LP38859SX-1.2/NOPB
Part Number:
LP38859SX-1.2/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.2V 3A TO263-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14973 Pieces
Arkusz danych:
LP38859SX-1.2/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP38859SX-1.2/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.2V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.24V @ 3A
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP38859SX-1.2/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 3A DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO 1.2V 3A TO263-5
Obecny - Wyjście:3A