Kupować LP38855SX-0.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.8V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Up to 5.5V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.13V @ 1.5A |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Numer części producenta: | LP38855SX-0.8/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 0.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5 |
| Opis: | IC REG LDO 0.8V 1.5A TO263-5 |
| Obecny - Wyjście: | 1.5A |